Něco málo o mně

Jsem věčný optimista, i když se všechno hroutí, vždy hledám nejlepší řešení. Za 15 let v realitách jsem přišel na to, že čím víc svojí práci dělám srdcem, tím víc se daří mně i mým klientům.

Postavil jsem si malý rodinný dům na krásném, klidném místě uprostřed chatové oblasti, kde žiji se třemi kočkami spokojený život.

Profesní cesta

Narodil jsemse v listopadu 1975, vystudoval jsem SPŠ Havlíčkův Brod a následně VUT FAST Brno, prošel jsem ročním vojenským výcvikem. Dva roky jsem vyzkoušel, jaké to je být zaměstnancem, ale to mi nevyhovovalo, toužil jsem po větší samostatnosti a tak začal můj realitní čas. Byl rok 2003, moje kroky vedly do Reality 21, s.r.o. dnes Century 21, kde jsem svůj první prodej uskutečnil až po 6 měsících. Poté se ale dostavily první úspěchy a nakonec jsem každý rok patřil mezi 10 nejlepších makléřů společnosti. Po 6 letech v roce 2009 jsem založil s kolegy společnost SPS správa nemovitostí, s.r.o. kde jsem byl spoluvlastník a jednatel až do roku 2012, kdy jsem založil RESET reality, s.r.o. a dva roky jsem měl vlastní realitní kancelář s makléři. V současnosti jsem makléř na volné noze, mám vlastní společnost radek-švec,s.r.o. a spolupracuji se společností www.topaeu.cz, se kterou realizujeme menší developerské projekty v okolí Prahy. 

Moje specializace a proč si mě vybrat

Věnuji se prodeji rodinných domů, chat a stavebních pozemků ve Středočeském kraji. Posledních 5let jsem rozšířil svojí činnosti o vyřizování stavebních povolení a mohu garantovat rychlé a bezproblémové vyřízení. Zajišťuji též prodej celých lokalit např. www.pozemkyodolenavoda.cz nebo výstavbou rodinných domů www.topaeu.cz. Nejdražší nemovitost, která se mi zatím povedla prodat, byl pozemek u dálnice D1 za 45 milionů, nejlevnější nemovitost chata za 50 tisíc.

Těším se na setkání s Vámi a také na Vaše doporučení!

OZVĚTE SE MI

Ing. Radek ŠVEC
radek-švec, s.r.o.
telefon: 777 676 191